4 סיבות מדוע חדר בריחה צריך להיות הדייט הבא שלך

אם הרעיון של ארוחה וסרט משעמם אותך, אז אפשר להיות בטוח שזה ישעמם גם את הדייט שלך. הגיע הזמן לחפש רעיונות חדשים. בין אם אתם חוגגים יום נישואים או יוצאים לפגישה ראשונה, חדרי בריחה (אסקייפ רום) הם מתכון לבילוי מוצלח ביחד. לא משוכנעים עדיין? קבלו את ארבעת הסיבות העיקריות שבגללם זוגות צריכים לשחק בחדרי בריחה:

 

1. אחלה דרך לשבור את הקרח.

שום דבר לא מסיר מחסומים מהר יותר מאשר לעבוד יחד כדי להשיג מטרה משותפת. בואו נהיה כנים – קל להתאמץ יותר מידי בדייט ראשון. במובנים מסוימים, הפגישה הראשונה יכולה להרגיש כמו ראיון עבודה מאחר וכל כך הרבה אנרגיה מושקעת בלבחור את המילים וההתנהגות הנכונה. משחק הבריחה מאפשר הזדמנות להיות קצת מבולבלים וללכת לאיבוד בריגוש של התחרות נגד השעון. תופתע לראות עד כמה אתה תתקשר עם כולם בחדר, ובמיוחד עם הדייט שלך.

 

2. זה יהיה בלתי נשכח.

כבר יצאתם לטיולים בטבע. היו לכם ארוחות נחמדות. הלכתם יד ביד. כל אלה הם רעיונות לדייט לילי נהדר, אבל כבר עשיתם אותם מיליון פעם. החוויה שבלברוח ביחד מחדר בריחה נעול כל כך בלתי נשכחת שתרצו לחזור לשחק שוב ושוב בחדרי בריחה. תגידו "לא" לקלישאות ו"כן" לחוויה מיוחדת מתאימה

3. אפשר לתכנן מראש.

מאחר וקובעים את המשחק מראש,  יש כאן הזדמנות לתכנן את הדייט הלילי כולו עוד לפני שהוא מתחיל. כבר לא צריך לדאוג לאלתר או להיות בחלץ לבחור מה לעשות הלאה. תכננו קדימה, כך שלאחר הבריחה מחדר הריחה, תצטרכו רק לבצע את התכנית שלכם לדייט המושלם.

4. אפשר ללכת לדייט זוגי או משולש!

רוצים לשחק עם זוגות או חברים אחרים? ניתן להזמין מקום לכולם לשחק ביחד! אין דרך טובה יותר כדי לשחק בחדר הבריחה מאשר עם אנשים שאתם אוהבים. בנוסף, אנחנו בטוחים שזו תהיה חוויה משותפת שתדברו עליה לתקופה ארוכה.

 

 

דילוג לתוכן