שאלות ותשובות

חדר בריחה הוא משחק המדמה סיטואציית פנטזיה המשלבת מסע או משימה גורלית אותה יש לבצע בתוך 60 דקות.
על השחקנים (המכונים אסקייפרים) לחבור יחדיו בשיתוף פעולה ולפתור חידות מסוגים שונים  בדרך אל עבר ביצוע
המשימה בהצלחה!

לחץ הזמן, עיצוב חדרי המשימה, והאווירה, מביאים יחדיו
ליצירת תחושת הישג מיוחדת, הנאה וכיף. חדרי הבריחה של 5D-Reality Game כוללים את כל האמור (ועוד הפתעות נוספות)
ומבטיחים לכם חוויית בריחה מלאה וייחודית אשר תותיר בכם אושר והנאה צרופים.

בשונה מהמציאות המוכרת לנו, בה לעיתים השגרה היום-יומית משעממת, הכניסה לחדר בריחה מנפצת את כל הידוע לנו בין-רגע: חוקי המדינה מוחלפים בחוקי המשחק, רחובות העיר מוחלפים במרחב פנטזיה סוחף, והעיסוק היום-יומי שלנו מוחלף במשימה גורלית אותה יש להשלים תוך 60 דקות מותחות בהן תצטרכו להפעיל את תושייתכם וסקרנותכם כדי להצליח.

5D-Reality Game מציגה בפניכם שני  חדרי בריחה מהטובים בישראל אשר יספקו עבורכם חוויית בריחה מדהימה שתלווה אתכם שעות וגם ימים לאחר סיומה.

חדרי הבריחה "עשו עלייה" לישראל לפני כ-4 שנים והביאו למהפכה של ממש בתרבות הבילוי בארץ. אם פעם סרט ומסעדה היו הבילוי הסטנדרטי, הרי שהיום אין בילוי שלא מתחיל או נגמר בפיצוח האתגר שבחדר בריחה. בישראל פועלים כ-400 חדרי בריחה שונים אשר מספקים חוויית בריחה ברמות שונות ובאיכויות שונות. בין כל חדרי הבריחה הפועלים בישראל בולטים לחיוב חדרי הבריחה של 5D-Reality Game בהיותם חדרי בריחה העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של חוויית הבריחה, השירות והאירוח. נשמח לארח אתכם בחדרי הבריחה שלנו כדי שתוכלו גם אתם להיות חלק מתרבות הבילוי החדשה והמאתגרת.

חדרי בריחה רבים מציעים לכם חוויות בריחה שונות ומשחקי בריחה שונים. לעיתים, הפער בין הציפיות לבין החוויה בפועל מביאים אותנו לחשוב: "אמממ… זה היה חדר טוב.." חדר טוב זה לא מספיק. רק חדרים בהם החידות מקוריות ומאתגרות, העיצוב והאווירה מרשימים, השירות נעים וחם, והאירוח מפנק ולבבי הופכים חדר טוב למצויין. חדרי הבריחה של 5D-Reality Game עומדים בכל הפרמטרים שצויינו, כך שחוויית הבריחה הצפויה לכם בעת הזמנת משחק הינה מהטובות ביותר בישראל.

אנחנו מכירים היטב את התחושה המיוחדת שמלווה אותנו אחרי ששיחקנו בחדר בריחה טוב: החידות, האתגר והחוויה מלווים אותנו שעות וגם ימים לאחר המשחק בחדר. התחושה המיוחדת הזו היא בדיוק מה שאנחנו רוצים שתחושו. זוהי הסיבה שבגללה החלטתנו ליצור שני חדרי בריחה נפלאים בהם תוכלו להנות, לפתור חידות, לחוות חוויה ולתת פייט לאתגר!

בעמוד הבית יש לבחור בין 2 בחדרי בריחה שמוצגים לרשותכם. כאשר תלחצו יופיע לכם לוח שנה. תקבעו את היום והשעה שהכי מתאימים לכם וזהו.. ניפגש 🙂

ברגע שקבעתם משחק, החדר והמפעיל עומדים אך ורק לרשותכם. אנחנו לא מצרפים אנשים נוספים, לכן חשוב מאוד להגיע למשחק שנקבע ובמקרה שיש שינויים יש להתריע מראש כדיי שנדע לערך בהתאם. 

דילוג לתוכן